Fiberglass Adana

Cam elyafın polyester reçine ile ısıtılıp kimyasal yönden sertleştirilmesi ile ortaya çıkan maddeye verilen isimdir.  Bu ürün çelikten 4 kat daha fazla dayanıklılığa sahiptir. Tabi günümüzde teknolojik hareketlenmeler ile bu iş dalında da çok yol kat edilmiştir. Bu durumlarda aslında insan hayatını kolaylaştırıcı veya daha fazla kaliteleştirici etkilerde bulunulmasına neden olmuştur.

Ayrıca fiberglass ülkemizde de yaygın bir iş alanında kendisine yer bulmaktadır. Prefabrik kulübe ve binalar, Çatı levhaları, Termal su boruları, Banyo küvetleri, Beton ve alçı kalıpları v.b birçok iş dalında kullanılmaktadır. Ayrıca ahşap veya metalden üretilen ürünler teknolojinin gelişmesi ile Fiberglastan da üretilebilmektedir.

Fiberglass işleminde en önemli husus kalıp sistemi olarak görülmektedir. Bunun bizi geliştirici yönleri de mevcuttur. Nasıl diye soracak olursanız eğer elimizde bir kalıp sistemine sahipsek o kalıptan bizler de ürünler üretebiliriz. Bu sayede hem el tecrübemiz hem de hayal dünyamız tekrar canlanmış olur. Tek yapmanız gereken hayal dünyanız ve el becerinizin ortaklaşa çıkardığı kalıbın üzerine fiberglas dökerek hayallerinizi canlandırabilirsiniz.

Eğer sizler tüm bu imkanlara sahip değilseniz Doğuş Fiberglass olarak bizler size hizmet vermek için hazır. Bizi tercih etmeniz yeterlidir…