Hakkımızda


1998 yılında kurulan Doğuş Fiberglas, başarılı geçmişiyle Türkiye'nin önde gelen CTP üreticileri arasında yer almakta ve CTP sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.

Kurulduğu yıldan bu yana Temsa Global ana tedarikçilerinden olan firmamız,geçirdiği bu süre içerisinde müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak hak ettiği takdiri her dönem tekrarlamıştır.

Doğuş fiberglas'ın ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün müşterilerimizin yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir. Doğuş Fiberglas, yine bu bilinç çerçevesinde özellikle yakıt teknolojileri alanında sosyal sorumluluk ve sponsorluk projelerini hayata geçirmektedir.

Doğuş Fiberglas, 75 üzerindeki çalışanı ile hizmet verdiği müşterilerine; üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı sunmaktadır. Doğuş Fiberglas, müşterilerinin marka değerini sadece Türkiye sınırları içinde değil, bölgesel ve küresel ölçekte de yükseltmeyi hedeflemektedir. Firmamız, özellikle kompozit sektöründe bölgesel bir lider olma vizyonunu ortaya koymaktadır.

Doğuş Fiberglas, hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Bunun sonucunda da müşteri memnuniyeti yaratarak, Kompozit sektörünü bölgede en iyi şekilde temsil etmektedir.

Doğuş Fiberglas, tüm bu birikim ve işbirliklerinin bir ürünü olarak, dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlayarak Türkiye'deki değişimin öncüleri arasında yer almaktadır.